> PRACA > Poznań

Koordynator ds. Ewidencji Majątku Trwałego w Poznań, Wielkopolskie sprżedam

Twoje zadania: analizowanie i raportowanie danych dotyczących stanu i zarządzania składnikami majątku firmy odpowiedzialność za realizację zadań projektowych poprzez udział w spotkaniach międzydziałowych udział we wdrażaniu innowacji w zintegrowanym systemie SAP identyfikacja kluczowych ryzyk w zdarzeniach związanych z obszarem majątku trwałego Oczekujemy od Ciebie: doświadczenia na podobnym stanowisku praktyki w pracach projektowych znajomości przepisów prawnych z zakresu rachunkowości, MSSF (ze szczególnym uwzględnieniem MSSF 16 i MSR 16) oraz prawa podatkowego umiejętności obsługi systemu SAP znajomość SAP-RE - mile widziane bardzo dobrej znajomości Excel, Word dokładności i skrupulatności myślenia analitycznego i zdolności realistycznej oceny sytuacji wykształcenia wyższego Oferujemy: perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia lokalizację biura w centrum Poznania wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe) przyjazną, nieformalną atmosferę pracy

Detale ogłoszenia: Koordynator ds. Ewidencji Majątku Trwałego
Sprzedawca: Żabka Polska Sp. z o.o.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoWielkopolskie
Miasto:Poznań