> PRACA > Poznań

Specjalista ds. sprzedaży w Poznań, Wielkopolskie sprżedam

Główne zadania: pozyskiwanie nowych klientów B2B oraz budowanie z nimi trwałych relacji, badanie potrzeb profesjonalne doradztwo w wyborze odpowiednich rozwiązań i reprezentowanie firmy podczas spotkań handlowych, regularny kontakt i podtrzymywanie dobrych relacji z istniejącymi klientami, przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków handlowych i zawieranie umów z klientami, współpraca z innymi działami firmy, praca w oparciu o system CRM. Od kandydatów oczekujemy: doświadczenia w pozyskiwaniu klientów i w sprzedaży usług B2B, otwartości na potrzeby klienta i umiejętności budowania z nimi relacji, łatwości nawiązywania kontaktów i wysokiej kultury osobistej, nastawienia na naukę nowych rzeczy i ciągłe podnoszenie własnych kwalifikacji, odpowiedzialności, samodzielności, zaangażowania, umiejętności ustalania priorytetów, prawa jazdy kat B i gotowości do wyjazdów służbowych. Mile widziane doświadczenie w zakresie sprzedaży urządzeń drukujących, software lub nowoczesnych technologii. Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pracę, w której liczą się dobre relacje i naturalne podejście do klienta, atrakcyjny i przejrzysty system wynagradzania (część stała premia), pracę w godzinach 8:00-16:00 (poniedziałek- piątek), pracę w oparciu o bogatą ofertę produktów i rozwiązań największych producentów w branży (tj. KONICA MINOLTA, LEXMARK, CANON, HP, es-te, KIP i CONTEX), odpowiednie wdrożenie produktowe oraz wsparcie rozwoju umiejętności sprzedażowych, dostęp do bazy wiedzy, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne dostosowane do poziomu zaawansowania wiedzy - również u producentów urządzeń, możliwość awansu w ramach struktury Działu i Firmy, komfortowe narzędzia pracy (komputer, telefon komórkowy, samochód służbowy z możliwością wykorzystania do celów prywatnych), finansowanie prywatnej opieki medycznej, dofinansowanie do karty Multisport, atrakcyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie, pracę w miłej atmosferze.

Detale ogłoszenia: Specjalista ds. sprzedaży
Sprzedawca: Firma DKS sp. z o.o.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoWielkopolskie
Miasto:Poznań